Ankara Keçiören Şehir İçi Nakliyat

Ankara Keçiören Şehir İçi Nakliyat

 

Tel: 0312 380 65 90  Gsm : 0538 676 26 18 

Ankara Keçiören şehir içi nakliyat adı altında tüm ilçelere araç desteği sunulmaktadır. Mamak, Keçiören, Çayyolu gibi semtlere 1 iş günü içerisin de ulaşım sağlanmaktadır. Firmamız ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve asansörlü nakliye gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından dikkatli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ankara şehir içi nakliyat firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri cuzi rakamlar ile taşımaktadır. Her türlü yük talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamız aynı zaman da asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve komple yük taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ankara Keçiören İçi Parsiyel Taşımacılık

Bazı firmalar Ankara içi parsiyel taşımacılık hizmetleri için yüksek ücretler talep etmektedir. Ancak parça eşyaların nakliye maliyeti oldukça düşüktür. Firmamız ise buna rağmen müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ankara keçiören şehir içi nakliyat ekipleri tekli koltukları, beyaz eşyaları ve sayıca az olan diğer yükleri özenle paketlemektedir. Ayrıca 1+1, 1+0 gibi küçük daireler Ankara parsiyel taşımacılık adı altında nakil edilmektedir. Firmamız küçük kamyon ve kamyonetleri sayeside nakliye maliyetlerini büyük oranda düşürmektedir. Yine parça eşyaların montajı ve binalara çıkarılması noktasında da destek sağlanmaktadır. Ankara şehir içi nakliyat firmamız ofisler, depolar ve imalat atolyeleri için düzenli olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ankara Keçiören Şehir İçi Eşya Taşıma

Ankara şehir içi nakliyat hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Birbirine yakın olan ilçe ve semtler için mazot ve araç masrafı talep edilmemektedir. Firmamız depo yükleri, palet yükler ve ofis malzemeleri için de boş kamyon nakliye desteği sağlamaktadır. Yüksek katlı yapılar için Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Tüm yükler uzman eller tarafından nakil edilmektedir. En ufak bir eşyanın zarar görmesi halinde sorumluluk firmamıza aittir. Ankara şehir içi eşya taşıma fiyatları yük sayısına göre değişmektedir. 1+1 daire ve ofisler için ise yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Ankara içi parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimizin mağduriyet yaşaması söz konusu değildir. Gerek yükleme gerekse boşaltma işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ankara Keçiören Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Ankara Keçiören şehir içi nakliyat firmaları içerisinde en uygun hizmeti veren nakliyeciyi bulmak oldukça zordur. Her firmanın fiyat politikası farklılık göstermektedir. Ayrıca müşterilerimizin firma tercihin de fiyatlar kadar hizmet kalitesine de önem vermeleri gerekmektedir. Zira taşıma sırasında yapılacak olan hatalar nedeniyle büyük maddi zararlar yaşanabilmektedir. Ankara şehir içi nakliyat firmamız ise üst düzey tecrübesi ve teknolojik araçları sayesinde sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Teslimatlar zamanında gerçekleştirilmektedir. Ankara nakliyat ile iletişime geçerek nnet bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti de verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.