Asansörlü Nakliyat

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Keçiören Asansörlü Evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiren profesyonel nakliyat firması olarak, özellikle de yüksek katlı bir binadan eşyaların araca yüklenmesi yada araçtan, yüksek katta bulunan bir binaya eşyaların taşınması amacıyla asansörlü sistemi kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti ancak profesyonel ve tam donanımlı nakliyat firmalarının sağlayabileceği bir hizmet seçeneğidir.

Asansörlü nakliyat hizmeti pek çok açıdan avantajlıdır. Küçük, büyük pek çok türden eşyanın yüksek katlara daha kısa sürede, daha az maliyetle ve sıfır zarar riskiyle taşınmasını sağlar. Bu anlamda özellikle de 3. kat ve üzeri bir katta bulunan bir binadan taşınacaksanız yada taşınacağınız binanın bulunduğu kat 3. kat ve üzerindeyse, eşyalarınızın zarar görmeden, güvenli bir şekilde, daha kısa sürede taşınabilmesinde asansörlü sistemin önemli ve gerekli olduğunu belirtmemiz gerekir.

 

Keçiören Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Asansörlü nakliyat hizmetimizde pek çok türden eşyayı taşımamız mümkündür. Asansör sisteminin temel mantığında geniş bir merdiven vardır ve bu merdiven yüksek kattaki binanın balkon yada penceresine kadar uzatılır. Merdivene sabitlenmiş geniş bir eşya koyma alanı mevcuttur. Alanın geniş olması ve metal parçalardan geliştirilmiş olması sayesinde pek çok türden eşyanın koyulması mümkün olmaktadır.

Keçiören Asansörlü taşımacılık işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesinde, asansör alanına eşyaların doğru bir şekilde yerleştirilmesi ve güvenli bir şekilde bağlanması önemli olacaktır. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sizlere bu konuda güven verir. Eşyalarınızın her türlü kazaya, darbeye karşı olabilecek en iyi koşullarda taşınmasını sağlamak için gerçekleştirdiği paketleme işlemi sonrasında asansör sistemi ile kısa sürede, kolay bir şekilde eşyalarınızın taşınması işlemi gerçekleştirilir.

Yüksek katlı binalardaki taşınma işleminde, asansör sistemini kullanmayan bir firma ile çalışırsanız, firma muhtemelen eşyalarınızı binanın merdivenlerinde taşımaya çalışacaktır ve bu da hem eşyalarınızın hem de bina merdivenlerinin ciddi bir şekilde zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle asansör sisteminin önemini belirtmemiz gerekiyor.

Eşyalarınızın Kısa Sürede Taşınması

Asansörlü sistem sayesinde eşyalarınız kısa sürede taşınmış olur. Normal şartlarda eşyalarınızın taşınması sürecini geleneksel yöntemlere göre kıyasladığımızda, bir kaç günü kadar bulabilmektedir. Bu durum elbetteki taşınacak eşyaların yoğunluğuna göre değişiyor. Ancak söz konusu yüksek katlı bir bina olduğunda, en az eşyanın bile çok zaman alabileceğini tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle profesyonel bir nakliyat firması olarak bizleri tercih ettiğinizde, eşyalarınızın en ufak bir şekilde zarar görmeden asansörlü sistemimiz sayesinde geleneksel taşıma yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürede ve sıfır stres ile taşınacağından emin olabilirsiniz.
Öte yandan geleneksel eşya taşıma yöntemlerinin risklerini göz önünde bulundurduğumuzda, asansörlü taşıma sisteminin ne kadar başarılı bir sistem olduğunu daha iyi anlayabiliyoruz. Bu anlamda güvenebileceğiniz firmamız her türlü eşyalarınızın taşınması işlemini gerçekleştirecektir.

Keçiören Nakliyat İle Eşyalarınızın Güvenli Bir Şekilde Taşınması

Eşyalarınızın güvenli koşullarda taşınması, üzerinde en çok durduğumuz kriterdir. Bu kriter doğrultusunda taşınacak olan eşyalarınız için öncelikli olarak ön analiz yaparız ve eşyalarınızı yapısına, boyutuna ve diğer niteliksel özelliklerine göre sınıflandırarak, her türlü darbe ve kazaya göre paketlenmesini gerçekleştiririz. Sonrasında nakliyat aracımıza uygun bir şekilde yerleşim sağlayarak, yeni adresinize kadar eşyalarınızı ulaştırırız. Son olarak, eğer taşınacağınız bina yüksek katta bulunuyorsa, bunun için asansör sistemini kullanarak, eşyalarınızın sıfır risk ile güvenli bir şekilde yeni binanıza kadar taşınmasını sağlarız.

Asansör sistemimiz her ne kadar daha çok evden eve nakliyat hizmetimiz için kullandığımız bir sistem olsa da, iş yeri nakliyat, ofis nakliyat ve her türlü nakliyat hizmetlerimizde de gerektiğinde bu sistemi kullanmaktayız.