Eşya Ambalajlama

Eşya Ambalajlama

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak, pek çok türden eşyanın taşınmasını gerçekleştirdiğimizi belirtmeliyiz. Eşyaların güvenli ve kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamak için öncelikli olarak paketlenmesi gerekmektedir. Bu işlem aynı zamanda eşya ambalajlama olarak da ifade edilir ve eşyanın en korunaklı hale getirildiği süreçtir.

Eşya paketleme işlemi, eşyalarınız için ön analiz yapıldıktan sonra gerçekleştirilen bir işlemdir. Ön analiz olarak ifade ettiğimiz süreç, profesyonel ekibimizin eşyalarınız için genel bir değerlendirme yaptığı süreçtir. Böylelikle eşyalarınızın yapısal özellikleri göz önünde bulundurulur. Eşyalarınızın yapısal özelliklerinin dikkate alınması, doğru bir paketleme işlemi için önemli olmaktadır.

Eşya Paketleme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Eşyalarınızın paketlenmesinde öncelikli olarak eşyalarınızın gruplandırılması işlemi gerçekleştirilir. Benzer yapıda ve kullanışlığa sahip olan eşyaların bir arada olması sağlanır. Sonrasında bu eşyalar herhangi bir şekilde darbeye yada düşmelere karşı dayanıklı olması için paketleme işlemi gerçekleştirilir. Paketleme işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için ise eşyanın yapısal özellikleri dikkate alınmalıdır. Nitekim kırılgan türden bir eşya için kullanılacak paket malzemesi ile bir beyaz eşyanın paketlenmesinde kullanılacak malzeme farklılık göstermektedir. Bu malzemenin farklılık göstermesinin temel nedeni ise eşyaların yapılarının çeşitli darbelere karşı en iyi bir şekilde korunabilmesinin sağlanmasıdır. Bu amaç doğrultusunda belirlenen doğru malzemeden imal edilmiş ürün ile paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Paketleme işlemi sonrasında eşyalarınız artık güvenli ve kolay bir şekilde taşınmaya hazır bir hale gelmiş olur. Paketlenen eşyalarınızın kolilerde, kutularda bulunur. Paketlenen eşyalarınızın yer aldığı koliler, kutular nakliyat aracına özenli bir şekilde yerleştirilmelidir. Bu aşamada tehlike sırasına göre de eşyaların dizilmesi önemlidir. Örneğin kırılgan eşyalar ile devrilmesi muhtemel eşyalar gibi çeşitli sıfatlara göre belirlediğimiz eşyalar, nakliyat aracına dengeli bir şekilde yerleştirilirler. Bu sayede yol boyunca eşyalara en ufak bir şekilde zarar gelmeden yeni adresinize ulaştırılırlar.

Profesyonel Eşya Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızın doğru bir şekilde taşınması önemlidir. Bu nedenle sahip olduğumuz profesyonel taşıma ekipmanları ile tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın taşınacağı bina, mesafe ve diğer kriterlere göre eşyalarınızı olabilecek en güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Eşyaların taşınacağı bina yüksek katlarda bulunuyorsa, bu durumda asansörlü taşıma sistemini kullanarak, “0 risk” ile eşyalarınızı taşıyoruz.
Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yerleştirildiğinden emin olduğumuzda, nakliyat aracını yola çıkarıyoruz.Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Tüm bu beyaz eşyalarınıza en ufak bir çizik gelmeden taşınmasını sağlayacak ekipmanlara sahibiz. Ayrıca bu eşyalar için de paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz.
Her türlü eşyalarınızın taşınması konusunda teknik bilgi ve birime sahip ekibimiz sayesinde eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızın uygun bir ekipman ve de uygun bir teknik ile taşınması hizmeti önemli olmaktadır. Bu nedenle profesyonel bir nakliyat firması ile çalışmanız önemlidir. Profesyonel olmayan ve donanımı olmayan kişi yada kaçak firmalar ile çalışmanız durumunda büyük bir riske girmiş olursunuz. Böyle bir durumda hem maddi hem de psikolojik olarak etkilenirsiniz. Oysa, sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere güvenilir eşya taşıma hizmeti vermektedir. Tam donanımlı bir ekip, hangi türden eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilir ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması işlemini gerçekleştirir.

Eşya paketleme sürecimiz ile ilgili merak ettiğiniz çok daha fazla bilgiyi, firmamıza ulaşarak sorabilirsiniz. Eşya taşıma, nakliyat fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için de yine firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.