Eşya Depolama

Keçiören Nakliyat Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti, eşyalarınızın belirli bir süreliğine, depo alanlarında güvenli ve uygun koşullarda bekletilmesi hizmetidir. Bu hizmet için eşyaların yerleştirileceği depo alanının geniş ve eşyaların niteliklerine uygun alanlar olması önemlidir. Bazı eşyalar, uzun süreli olarak depolanmaya uygun niteliklere sahip olmayabilir. Bu anlamda öncelikli olarak eşyalarınız için ön analiz yapılması gerekmektedir.

Keçiören Evden Eve Nakliye Eşya depolama hizmeti genel olarak tüm ev eşyaları, ofis eşyaları için sağlanabilen bir hizmettir. Firmamız sahip olduğu sağlıklı saklama koşulları, rutubetsiz depo alanlarında eşyalarınızı güvenli saklama koşullarında bekletir. Depolama hizmeti süresince eşyalarınıza en ufak bir şekilde zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın depo alanında güvenli bir şekilde bekletilmesinin sağlanması için öncelikli olarak eşyalarınızın depo ortamı için uygun bir hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikli olarak eşyalarınız ön analiz edilir ve eşyalarınızın yapısı, boyutları gibi niteliklerine göre en uygun malzeme ile paketlenmesi işlemi gerçekleştirilir. Bu paketleme işlemi sonucunda eşyalarınız artık güvenli bir şekilde depoda bekletilmeye hazır bir hale gelir. Eşyalarınızın paketlenmesi sürecinde ise eşyalarınızın her birisine özel paketleme işlemi gerçekleştiririz. Özellikle de mobilyaların daha kolay ve güvenli bir şekilde depo alanlarında bekletilmesini sağlamak adına, firmamız bünyesinde çalışan marangoz ustamız mobilyalarınızın monte-de monte işlemlerini gerçekleştirerek, parçalar halinde kolay bir şekilde depolanmasını sağlar. Öte yandan bazı mobilyalar için demonte işlemi gerekmeyebilir.

Bu nedenle tüm mobilyalar için bu işlemi uygulamıyoruz. Sadece gerekli olduğunda, eşyanıza en ufak bir şekilde zarar gelmeden bu işlemi uygularız. Mobilyalar dışında aklınıza gelebilecek diğer tüm eşyalarınız, her türlü darbe ve kazaya karşı özenle paketlenerek, ambalajlı bir şekilde uygun boyutlardaki kutulara yerleştirilirliler. Tüm bu eşyalarınız, kutu olarak nakliyat aracına doğru bir şekilde yerleştirilirler. Eşyalarınız nakliyat aracı içerisinde yapılarına uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, yol boyunca yada araçtan indirilmesi esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesi ihtimali neredeyse yoktur. Araca yerleştirilen eşyalarınız, depo alanına kadar ulaştırılır ve rutubetsiz, hijyenik, eşyalarınızın uzun vadede saklanmasına uygun depolarımızda eşyalarınız özenle yerleştirilir.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız hizmet seçeneklerinde müşterilerine olabilecek en makul fiyatları sunmaya özen göstermektedir. Bu doğrultuda hizmet seçeneklerimizden birisi olarak eşya depolama hizmetimizde de, fiyattan daha öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu bağlamda, eşyalarınızın yoğunluğuna göre fiyatlandırmamızın farklılık gösterebileceğini belirtmeliyiz. Bu nedenle eşya depolama hizmet seçeneğimiz ile ilgili olarak belirli yada tahmini bir fiyat almak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızın yoğunluğu, depolama süresi ve taşınacağı adres gibi kriterler göz önünde bulundurularak, sizlere eşyalarınızın depolanması süreci ile ilgili tahmini bir fiyat verebiliriz. Eşyalarınızın depolanması ile ilgili olarak kesin bir fiyat verebilmemiz ise ancak eşyalarınız için ön analiz yapmamız sonrasında kesin olarak belirlenebilir.

Keçiören Nakliye Profesyonel nakliyat hizmetleri veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu nedenle profesyonel işçilik ile eşyalarınızın tam güvenli koşullarda taşınmasını ve depo alanlarında bekletilmesini sağlar. Tüm bu aşamalar sonucunda hizmet giderlerinin karşılanması ile birlikte işçilik ücretinin de belirlenmesi söz konusudur. Böylelikle sizlere depolama hizmetimiz ile ilgili kesin bir fiyat sunabiliriz.

Eşya depolama hizmeti, profesyonel olarak hizmet veren nakliyat firmamızın hizmet seçeneklerinden birisi olarak, her türlü eşyalarınız için sunulan hizmettir. Burada önemli kriter ise eşyalarınızın depo alanında bekletilmesine uygun niteliklere sahip olmasıdır. Konu ile ilgili çok daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.