Parça Eşya Taşıma

Keçiören Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti aynı zamanda parsiyel taşımacılık olarak da bilinir, farklı müşterilerin eşyalarının tek bir nakliyat aracında taşınması işlemidir. Bu sayede az miktardaki eşyalar için standart bir nakliyat ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Parça eşya taşıma hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin en az 5 gün öncesinden iletişime geçmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise eşyaların taşınacağı yöne doğru gidecek ve parça eşya taşıyacak nakliyat aracının planlaması önceden yapılmaktadır.

Keçiören Nakliye Parça eşya taşıma hizmetini bir örnek ile daha net bir şekilde açıklamamız mümkündür. Örneğin İstanbul’dan, İzmir’e parça eşya gönderimi yapmak istiyorsunuz, bu durumda en az 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü İzmir’e doğru gidecek nakliyat aracımız, parsiyel taşıma talebinde bulunan diğer müşterilerimizin bulunduğu illerden de eşya alacaktır. Sizler İstanbul’da olduğunuzda, öncelikli olarak sizin eşyalarınız alınır ve daha sonra diğer illerdeki müşterilerimizin eşyaları alınır. Tüm eşyalar dağıtım sırasına göre alınır. Böylelikle nakliyat aracı, hedef adrese ulaştığında eşyalar kolay bir şekilde araçtan indirilir.

Hangi Eşyalar, Parça Eşya Olarak Taşınabilir?

Ankara Keçiören Nakliye Parça eşya hizmeti için herhangi eşya sınırı koymak doğru olmayacaktır. Özellikle de pek çok türden ev eşyanızın bu yöntem ile taşınabileceğini belirtmemiz gerekir. Daha genel ve anlaşılır bir ifade ile anlatmamız gerekirse, normalde evden eve nakliyat sürecimizde taşımadığımız tüm eşyalar için aynı hizmeti parça eşya taşıma hizmetinde de vermekteyiz. Sadece hizmetin adı parça eşya hizmeti olarak ifade edilir ve fiyatı daha uygundur çünkü eşyanız az olduğu için nakliyat aracında farklı müşteri yada müşterilerimizin de eşyaları bulunduğundan, hem nakliyat aracının gideri hem de genel olarak işçilik bedeli ve hizmet bedeli olarak fiyatlandırma daha az olur. Parça eşya taşıma hizmetimizde eşyalarınızın türüne göre güvenli ve kolay bir taşıma sağlarız.

⦁ Mobilyalarınızın daha kolay ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için monte-de monte işlemlerini gerçekleştiririz.
⦁ Beyaz eşyalarınız her türlü çizilmeye, darbeye dayanıklı bir şekilde paketlenir.
⦁ Kırılgan eşyalarınız özenle paketlenir ve düşmeye, darbeye karşı dayanıklı olur.
⦁ Her türlü eşyalarınız parça eşya olarak taşınabilir.

Tüm eşyalarınız nakliyat aracı içerisinde, yapılarına uygun bir şekilde yerleştirilirler. Bu sayede eşyalarınız yol boyunca zarar görmeden taşınmış olur.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Neden Tercih Edilir?

Parça eşya taşıma hizmeti az sayıda eşyası olan ve bu eşyalarını şehirler arası taşımak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Normalde şehirler arası eşya taşıma hizmetinde alınan fiyat, parça eşya taşıma hizmetinde daha da düşer.

Parça eşya taşıma hizmet ile ilgili bir diğer önemli husus da eşya yoğunluğudur. Eğer ki normalden çok daha fazla eşyanız var ve eşya yoğunluğunuz standart bir kapasiteye sahip nakliyat aracını dolduracak kadar fazlaysa, bu durumda parça eşya taşıma hizmetinden faydalanabilmeniz zor ve hatta imkansızdır. Bu aşamada daha çok bekar eşyası olarak da tanımlanan, temel bir kaç parça eşyası bulunan müşterilerin bu hizmetten faydalanabileceğini belirtmeliyiz.

Ankara Keçiören Nakliye Parça eşya taşıma hizmetinde de eşyalarınızı

n güvenli bir şekilde taşınabilmesi için tüm imkanları sağlıyoruz ve uygun araçlarımızda eşyalarınızın doğru bir şekilde yerleşimini sağlayarak, taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz deneyim, tam donanım sayesinde eşyalarınızın en ufak bir şekilde zarar görmeden taşınacağından emin olabilirsiniz.

Parça eşya taşıma, parsiyel taşıma hizmet seçeneğimiz ile ilgili çok daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.